Pirmas tris rungtynių minutes komandos žaidė taškas į tašką (5:5). Po „Žalgirio“ spurto 9:2 aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų (14:7). Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms Willas Cherry „Dzūkijos“ deficitą padarė dviženkliu (22:12). Kėlinį dėjimu užbaigęs Paulius Dambrauskas tarp komandų sugrąžino vienženklį skirtumą – 26:17.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo dar kartą savo persvarą padidindamas iki dviženklės (30:19). Ryčio Juknevičiaus vedini alytiškiai apkarpė varožvų persvarą iki 7 taškų (32:25). Per likusį kėlinio laiką šio atotrūkio „Dzūkija“ sumažinti nesugebėjo ir į ilgąją pertrauką komandos keliavo rezultatui esant 44:31.

„Dzūkijai“ kėlinio pradžioje pelnius 3 taškus „Žalgiris“ pradėjo įspūdingą spurtą 20:2 (64:36). Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė dvitaškiais ir prieš paskutinį ketvirtį kauniečiai pirmavo – 66:38.

Lemiamas kėlinys vyko atkarpomis: „Dzūkija“ pelnė 4 taškus iš eilės, o į tai Kauno ekipa atsakė spurtu 7:0 (73:42). Komandoms pasidalino po 6 taškus (79:48). Per dvi paskutines kėlinio minutes savo deficitą „Dzūkija“ šiek tiek sumažino, tačiau to pergalei nepakako. Galutinis rungtynių rezultatas – 85:57.

„Žalgiris“: Willas Cherry ir Paulius Jankūnas po 13 tšk., Darius Songaila 10 tšk., Siimas-Sanderis Vene bei Vytenis Lipkevičius po 8 tšk.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas ir Artūras Jomantas 14 tšk., Giedrius Gustas 7 tšk.