Rungtynes geriau pradėjo klaipėdietės, kurios šovė į priekį – 8:3. Viešnios po spurto 8:0 pirmą kartą išsiveržė į priekį (17:13) ir nežymiai pirmavo po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 17:14.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms „Fortūnos“ deficitas siekė 6 taškus (20:26), bet tuomet „Utena“ kėlinį baigė spurtu 10:0 ir įpusėjus mačui buvo toli priekyje – 36:20.

Po didžiosios pertraukos Alfredo Vainausko auklėtinės neketino atsipalaiduoti ir per trečiąjį ketvirtį dar 8 taškais padidino savo pranašumą, o paskutinės dešimt žaidimo minučių buvo skirtos tam, jog sutvarkyti formalumus.

„Fortūna“: S.Dobrovolskytė 12, J.Matuzonytė 10 (8 atk. kam.), R.Mizgerytė 9 (5 atk. kam.).

„Utena“: I.Šimkutė (6 atk. kam.) 15, M.Kvederavičiūtė 13, M.Solopova 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Petrėnaitė, K.Alminaitė (10 atk. kam.) ir D.Belickaitė po 7.