Daugiausiai aukso medalių varžybose sostinėje iškovojo Lietuvos sambo imtynininkai. Čempionais tapo – Vaiga Čečytė (Rokiškis, svorio kategorija iki 56 kg), Gabija Girdžiūtė (Jurbarkas, + 64 kg), Vytautas Margelis (Vilnius, iki 48 kg), Andrejus Kravčenka (Klaipėda, iki 52 kg), Mantas Klimantavičius (Ukmergė, iki 57 kg), Lukas Laužauninkas (Jurbarkas, kadetų grupė iki 60 kg), Aivaras Galatiltis (Vilnius, iki 62 kg), Rokas Cvirka (Vilnius, iki 68 kg), Aivaras Simonaitis (Ukmergė, iki 74 kg). Dar trijose svorio kategorijose pirmąsias vietas iškovojo užsienio sportininkai.

Dar vykstant turnyrui sportininkų pasirodymais ir kovomis ant tatamio džiaugėsi Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas, pabrėžęs, kad devintąjį kartą vykstantis turnyras kitais metais gali tapti stambesnio masto varžybomis.

„Šis sambo turnyras turi savo tradicijas. Kitais metais švęsime turnyro jubiliejų ir tikimės, kad sportininkai varžysis dar didesnėse patalpose. Tarp dešimties valstybių turnyro dalyvių mūsų delegacija didžiausia ir iškovojome daugiausiai medalių. Aišku, norėtume daugiau aukso medalių, bet susirenka gana stiprūs sportininkai. Tiesa, mūsų šalies atstovauja užima pirmaujančias vietas. Šios varžybos – geras startas, ruošiantis artėjančių metų sezonui“, - IX Pranciškaus Eigmino atminimo sambo turnyro metu kalbėjo E. Rudas.

Specialiame vaizdo reportaže kviečiame stebėti gražiausias turnyro akimirkas bei pasiklausyti dalyvių minčių po pasirodymų finalinėse kovose.