Šanchajaus gyventojai trečiadienį asmenukių madą perkėlė į naują lygį – menininkas iš Prancūzijos JR į Kinijos finansų sostinę atvežė savo projektą „Inside Out“. Šis unikalus meno projektas kviečia žmones fotografuoti save, tada nuotrauką atspausdinti ir klijuoti miesto gatvėse, ant pastatų - kur tik širdis geidžia.

Nusidriekė eilės žmonių, norinčių prisidėti prie projekto. Mobilios fotobudelės funkciją atliko specialiai įrengtas automobilis. Plakato dydžio nuotrauka atspausdinama per kelias minutes, projekto dalyvis ją gali priklijuoti, kur pasirenka pats.

Nuo tada, kai 2011 metais pradėjo savo gyvenimą, projektas „Inside Out“ jau apsilankė 80 pasaulio šalių. Šanchajuje jis prasidėjo pirmadienį ir truks iki gegužės 29 dienos.

JR menininko kelią pradėjo paauglystėje ėmęs piešti grafičius. Dabar menininkui 31 ir save jis vadina fotograferiu, nes viešose vietose talpina nespalvotas nuotraukas.

Didžiulės fotografijų instaliacijos, dažniausiai vaizduojančios veidus ir akis, neatpažįstamai pakeitė ne vieną miestą – nuo Londono ir Niujorko iki Havanos.