30-metis imtynininkas Edgaras Venckaitis svorio kategorijos iki 66 kg aštuntfinalyje ant kilimo kovojo su pasaulio čempionu vokiečiu Franku Staebleriu ir pralaimėjo varžovui rezultatu 2:3. Lietuviui beliko tikėtis tapo, kad šis pateks į finalą, nes tokiu atveju mūsų šalies sportininkas galėjo patekti į paguodos varžybas ir dar grumtis dėl bronzos. Deja. F. Staebleris pralaimėjo ir E. Venckaičiui olimpiada jau baigėsi.

Simona Krupeckaitė dviračių treko varžybų sprinto rungtyje užėmė septintą vietą ir pakartojo savo pasiekimą Atėnų olimpiadoje. 33-ejų metų lietuvė važiavime dėl 5-8 vietų antradienį finišavo trečia.

Lengvosios atletikos varžybų moterų disko metimo rungties finale Zinaida Sendriūtė įrankį nuskraidino 61,89 m, pasiekė geriausią sezono rekordą ir užėmė dešimtą vietą. Lietuvei sėkmingiausias, kaip ir atrankoje, ir vėl buvo paskutinysis, trečiasis, mėginimas