Baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dviviečių baidarių 1000 m lenktynių A finale Lietuvos atstovai – 29-erių metų Ričardas Nekriošius ir 28-erių metų Andrejus Olijnikas finišavo penkti.

Baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vienviečių kanojų 200 m lenktynėse Henrikas Žustautas užėmė 11-ąją vietą vietą. 22-ejų metų lietuvis B finale ketvirtadienį finišavo trečias.

Trys Lietuvos penkiakovininkai pradėjo kovą dėl olimpinių medalių. Kitų rungčių išvakarėse atskirai rengiamos fechtavimo varžybos – olimpinė naujovė.

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė po pirmos rungties bendroje įskaitoje yra 11-a. Ji laimėjo 16 kovų, pralaimėjo 16, surinko 214 taškų.
Ieva Serapinaitė fechtavimo takelyje iškovojo 15 pergalių ir patyrė 20 nesėkmių, surinko 190 taškų ir rikiuojasi 25-ą tarp 36-ių konkurenčių.

Justinas Kinderis iškovojo 18 pergalių, patyrė 17 pralaimėjimų, surinko 208 taškus ir pasidalino 18-21 vietą.

Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė įvykdė kvalifikacinį normatyvą - 194cm ir pateko į finalą. į finalą pateko net 17 sportininkių. Tarp visų atrankos varžybų dalyvių A. Palšytė buvo 11-a.