Viltis pakovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose išsaugojusią pergalę NBA lygoje pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/34) krepšininkai, svečiuose 95:91 (28:22, 22:21, 27:18, 18:30) atsilaikę prieš Memfio „Grizzlies“ (34/24) ekipą.

Po trijų ketvirčių svečiai turėjo net 16 taškų persvarą, tačiau Memfio klubas pakilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti mažiau nei dvi minutes po Mike‘o Conley tritaškio sumažino atsilikimą iki 88:90. Visgi tuomet vieną svarbiausių rungtynių metimų pataikė Donatas Motiejūnas, klaidinančių judesių virtine suklaidinęs Marcą Gasolį ir savo firminiu kabliu pelnęs du taškus.

Be traumuoto Terrence‘o Joneso ir į žmonos gimdymą išvykusiu Dante Cunninghamo žaidusių „Pelicans“ gretose Donatas Motiejūnas per 22 aikštėje praleistas minutes viso surinko 6 taškus (2/3 met., 2/4 baud.), 2 rezultatyvius perdavimus bei po vieną atkovotą ir perimtą kamuolį.