Laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ dažniausiai kalbama temomis susijusiomis su verslu, vadovavimu ir lyderyste. Tad, daugelį žiūrovų gali nustebinti, ką šiomis temomis naujo galima sužinoti iš šį kartą laidoje viešinčio Lietuvos litertūros ir meno archyvo direktoriaus Juozapo Blažiūno.

„Labai geras dalykas yra pažinti tai, ką turi dabar, kuomet gali palyginti su tuo, kas buvo prieš tai. Aš pažįstu nemažai verslininkų ir vadovų, kuriems įdomi istorija. Jie mokosi iš praeities gerų ir blogų pavyzdžių. Ir jie dažniausiai laimi konkurencinę kovą“, – tarsi paaiškindamas, kodėl į studiją pakvietė šios laidos svečią, sakė vedėjas.

Apie tai, ar lietuviai versli tauta, buvo ar nebuvo Lietuvoje verslas, kuo LDK laikais užsiiminėjo žmonės, kuriuos buvo galima pavadinti versliais ir kur slypi verslumo ištakos žiūrėkite laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“. Tiesa, nenustebkite, interviu prasideda kiek netikėtai – apie visiems taip rūpimą Gedimino bokšto kalną. Įdomaus pokalbio.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.