Šįkart laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias - Verslo vadybos ekspertas, psichologas, sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas Juris Belte. J. Belte yra Lietuvoje nuo 1987 metų gyvenantis latvis.

Saulius Jovaišas savo pašnekovui uždavė jau tradiciniu tapusį klausimą: kas tu toks?

„Jei paprastai kalbant, aš esu verslo konsultantas. Aš esu baigęs verslo vadybą. Taip pat ir psichologiją. Tai aš esu psichologas – verslininkas. Tai labai gerai vienas kitą papildo. Turiu verslo, vadybos žinių ir psichologinį suvokimą. O jei psichologas neturi jokio verslumo, vėlgi blogai, jis pasmerktas dirbti už mažą algą“, - savo pasirinkimą aiškino J. Belte.
Kaip Juriui Belte sekasi Lietuvoje, kuo skiriasi vadovavimas valstybinėje įmonėje ir privačiame versle – žiūrėkite laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.
Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.