Lietuvos baidarininkas Ignas Navakauskas startavo 200 m atrankos plaukime ir pateko į pusfinalį, tačiau jame mūsiškio sėkmė nebelydėjo ir 5 final1 irkluotojas nepateko.

50 km sportinio ėjimo varžybose penktadienį Tadas Šuškevičius užėmė 32-ą. vietą. 31-erių metų atletas nuotolį įveikė per 4 val. 4 min. 10 sek.

Olimpinių žaidynių debiutantas 24-erių metų Arturas Mastianica finišo nepasiekė. Jis 35 km atkarpą įveikė 47-as.

Moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose penktadienį Brigita Virbalytė-Dimšienė užėmė 29-ą vietą. 31-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 1 val. 35 min. 11 sek. 20-metė Živilė Vaiciukevičiūtė finišavo 56-a, o Neringa Aidietytė jau varžybų pradžioje pasitraukė iš kovos, preliminariais duomenimis, jai sutraukė šlaunies raumenį

Olimpinių žaidynių debiutantė 21-erių metų Ieva Serapinaitė klasifikuota 29-a (1183 tšk.). Rusijai atstovaujanti 28-erių metų buvusi Lietuvos rinktinės narė Donata Rimšaitė užėmė 12-ą vietą (1308 tšk.).