Pirmajame kėlinyje šakiečiai iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes susikrovė dviženklį pranašumą 19:8. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai išsaugojo įtikinamą persvarą – 24:13.

Antrajame kėlinyje suvalkiečiai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą bei likus žaisti keturias minutes komandas jau skyrė dvidešimt taškų 42:22. Per likusį laiką šakiečiai ir toliau žaidė sėkmingai tiek puolime, tiek gynyboje bei abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje degant šeimininkų dvidešimties taškų pranašumui – 51:31.

Trečiajame kėlinyje šakiečiai ir toliau dominavo bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 73:52.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Nors Molėtų krepšininkai paskutinėmis minutėmis ir sumažino deficitą, tačiau Šakių „Zanavykas” savų žiūrovų akivaizdoje vis tiek šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 84:70.

Šakių „Zanavykas”: Paulius Beliavičius – 23 (6 rez. perd., 22 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 17 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 26 naud. bal.), Marijus Užupis – 11 (3/5 trit., 6 atk. kam., 15 naud. bal.)

Molėtų „Ežerūnas-Karys”: Gintautas Matulis – 16 (4/5 dvit., 4 rez. perd., 21 naud. bal.), Saulius Kuzminskas – 15 (5/7 dvit., 17 naud. bal.), Žygimantas Šeštokas – 12, Evaldas Baniulis – 10.