E. Zahavi, kuris vos prie kelias minutes buvo išlyginęs varžybų rezultatą 1-1, pirmiausia bandė užpuoliką sutramdyti, o vėliau spyrė jam atgal.

Netrukus pribėgo apsauga ir smurtautojas iš aikštės išsivedė. Teisėjas Roi Reinshriberis priėmė sprendimą iš aikštės išsiųsti ir užpultą futbolininką.
Po 31-ąją susitikimo minutę pelnyto įvarčio E. Zahavi sulaukė itin neigiamos „Macabi“ sirgalių reakcijos, buvo nušvilptas.

Negalėdamas patikėti, kad po incidento varžybų teisėjas jam parodė raudoną kortelę, futbolininkas aikštę paliko tik po ilgai trukusių atsikalbinėjimų.

Netrukus varžybos buvo atnaujintos, tačiau naujo incidento ilgai laukti nereikėjo – į konfliktą įsivėlė kiti klubų sirgaliai. Priimtas sprendimas rungtynes nutraukti.