Žemdirbiams Vyriausybė grąžino beveik 60 mln. litų skolų

Iki kovo 6 dienos iš Kaimo rėmimo fondo (KRF) žemdirbiams išmokėta 59,7 mln. litų. Vykdant žemdirbių savivaldos organizacijų vadovų su premjeru Andriumi Kubiliumi susitarimą, iki kovo 15 dienos iš KRF žemdirbiams turi būti grąžinta 90 mln. litų praėjusių metų skolų.
Dar 124 mln. litų turi būti išmokėta iki liepos 1 dienos.

Pasak Žemės ūkio ministerijos atstovo spaudai Jono Rekešiaus, kasdien į KRF sąskaitą pervedama po 2 mln. litų arba vidutiniškai 20 mln. litų per 10 dienų.

Iki mėnesio vidurio žemdirbiams lieka išmokėti dar 30 mln. litų.

Pasak Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) Biudžeto valdybos viršininko Zigmanto Gavinavičiaus, žemdirbiams jau išmokėtos subsidijos už linų šiaudelius ir rapsus.

Tikimasi, kad jau kitą savaitę žemdirbiams bus sumokėtos kompensacijos už dyzelinių degalų akcizo tarifo padidėjimą - 8,8 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (117)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.