Žadama panaikinti eiles telefonui įvesti

Apie tai pranešama "Lietuvos telekomo" ketvirtadienį išplatintame pranešime spaudai.

Pasinaudoti NMT-450 standarto korinio radijo ryšio sistema paslaugoms teikti "Lietuvos telekomas" įgijo 1999-ųjų pabaigoje įsigijęs šio standarto mobiliojo ryšio bendrovę "Comliet".

"Lietuvos telekomo" klientams, kuriems nebuvo įmanoma suteikti telefono paslaugų dėl toje vietoje neįrengtų pastočių ar kitų priežasčių, nuo šiol bus siūlomos bevielio telefono ryšio paslaugos.

Klientui pagal panaudos sutartį bus nemokamai suteikta reikalinga įranga - NMT-450 radijo imtuvas/siųstuvas, prireikus - išorinė ar kryptinė antena. Įranga bus suteikiama visam sutarties galiojimo laikui, tačiau išliks "Comliet" nuosavybe.

NMT-450 ryšio linijos įvedimo mokestis yra prilygintas skaitmeninės stoties tinklo laidinės linijos įvedimo mokesčiui, o paslaugų tarifai bus tokie pat kaip ir laidinio ryšio.

Šiuo metu "Comliet" fiksuoto ryšio paslauga naudojasi apie 5 tūkst. abonentų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (700)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (232)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (4)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.