"Williams" veržiasi į Europą ir globalizuoja verslą

20 metų trukmės sandorio rinkos vertė yra daugiau kaip 440 mln. JAV dolerių. Bendrovės įgyja dalį viena kitos telekomunikacinių tinklų, be to, "Williams" žymiai sustiprina savo transatlantinės komunikacijos pajėgumus.

Kaip žinoma, "Telia" yra viena "Lietuvos telekomo" savininkių, o "Willliams" padalinys tarptautinėms investicijoms "Williams International" yra įgijęs trečdalį "Mažeikių naftos" akcijų ir koncerno valdymo teisę.

Šiomis dienomis "Williams International" atstovai Lietuvos žiniasklaidai atskleidė savo ateities planus "Mažeikių naftoje" pagamintus produktus pardavinėti ir JAV rinkose.

Taip pat paskelbta, kad JAV krovinių persiuntimo bendrovė "Federal Express", kaip vienas pagrindinių "Williams" klientų, svarsto galimybę vieną krovinių persiuntimo punktų įkurti Lietuvoje, greičiausiai dabar merdinčiame Šiaulių aerouoste.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (27)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (100)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (70)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.