"Williams" neigia jau atsisakiusi 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų

 (2)
10 proc. akcijų planuojama parduoti Rusijos naftos koncernui "Jukos".

"Formalių susitarimų dar nėra, yra tik pasiūlymai bei diskusijos", dienraščiui "Respublika" sakė R. Majorsas.

Ūkio ministras Valentinas Milaknis spaudai yra sakęs, kad "Williams" sutiko, jog 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų iš amerikiečiams atiteksiančio 33 proc. akcijų paketo būtų parduota "Jukos".

Ūkio ministerijos Energetikos išteklių departamento direktoriaus pavaduotoja Viktorija Babičienė dienraščiui sakė, kad svarstomi du "Mažeikių naftos" akcijų pardavimo Rusijos naftos tiekėjams variantai.

Pirmasis - jei būtų išleista nauja "Mažeikių naftos" akcijų emisija ir pinigai už akcijas atitektų pačiam koncernui. Antrasis - jei Vyriausybė parduotų dalį iš jai priklausančių 55,5 proc. "Mažeikių naftos" akcijų, pinigai greičiausiai būtų pervesti į Privatizavimo fondą.

R. Majorsas antradienį lankėsi JAV ambasadoje Maskvoje, kur pateikė naujausią informaciją apie "Mažeikių naftos" projekto eigą bei derybas su "Jukos" ir "LUKoil".

Tokie susitikimai, pasak R. Majorso, vyksta JAV Valstybės departamento iniciatyva. JAV ambasados Maskvoje ir Vilniuje prašo "Williams" informuoti jas apie derybų su rusais eigą. R. Majorsas pabrėžė, kad JAV ambasada Maskvoje nedaro jokio spaudimo Rusijos pusei.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.

Prašymų gauti bedarbio pašalpą JAV mažėja (6)

Amerikiečių, pateikiančių prašymus bedarbio pašalpai gauti, skaičius praėjusią savaitę sumažėjo, rodydamas stiprią darbo rinką ir tvirtą ekonomikos augimą, praneša „Reuters“.

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus nesiekia 20 proc. (2)

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus smuko žemiau 20 proc. ribos. Trečiąjį ketvirtį jis siekė 18,9 proc., ketvirtadienį pranešė statistikos departamentas, kuriuo remiasi agentūra AFP.