"Williams International" akcijų neparduos

 (4)
Tai duodamas interviu Maskvoje leidžiamam žurnalui "Neft i kapital" pareiškė "Williams Lietuva" generalinis direktorius Randy Majorsas.

Jis pabrėžė, kad "Williams" kompanija atėjo į Lietuvą kaip strateginė investuotoja, būdama suinteresuota ilgalaikiu dalyvavimu projekte.

"Williams Lietuva" generalinis direktorius Maskvos žurnalui sakė, jog Lietuvos Vyriausybė yra paskelbusi apie pasiryžimą siūlyti pirkti Rusijos naftos kompanijoms nuo 10 iki 20 proc. akcijų. Būtina tokio sandorio sąlyga - garantijos dėl ilgalaikio ir stabilaus žaliavos tiekimo. J.C.Bumgarnerio nuomone, Mažeikių naftos įmonė gali dirbti ir be Rusijos naftos.

Jis priminė, kad dėl tiekimo iš Rusijos sutrikimų "Mažeikių nafta" kelias žaliavos siuntas gavo iš Europos. "Tas pirmas patyrimas parodė, kad įmonė sugeba dirbti pelningai netgi pirkdama naftą Europos rinkose", - tvirtino "Williams International" prezidentas. Vis dėlto jis pripažino, kad komerciniu požiūriu naudingiau pirkti ir perdirbti Rusijos naftą, nes ji pigesnė nei iš Europos gaunama žaliava.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (844)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (233)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.