"Williams" atstovai ieškos naftos Kazachstane

 (1)
"Mažeikių naftą" valdančios JAV bendrovės "Williams International" atstovai šią savaitę lankysis Kazachstane, kur dalyvaus Eurazijos ekonomikos aukščiausio lygio suvažiavime bei susitiks su Kazachstano naftos verslo atstovais.
Kazachstane balandžio 26-28 dienomis lankysis "Williams International" vykdantysis direktorius Randy Majorsas bei "Mažeikių naftos" konsultantas Aleksandras Abišala.

Jie dalyvaus Pasaulio ekonomikos forumo Alma Atoje rengiamoje konferencijoje "Eurasia Economics Summit 2000". Į suvažiavimą, kurį kuruoja Kazachstano prezidentas, atvyks politiniai lyderiai, verslininkai, ekspertai. Bus aptartos verslo plėtros galimybės Centrinėje Azijoje.

"Williams Lietuva" atstovas spaudai Darius Šilas BNS patvirtino, kad rengiami "Williams" atstovų susitikimai su Kazachstano naftos gavybos ir jos transportavimo bendrovėmis.

Pasak antradienį išplatinto pranešimo, R. Majorsas su Kazachstano pareigūnais taip pat aptars, kaip galima būtų sutvirtinti verslo ryšius tarp "Mažeikių naftos" ir Kazachstano.

"Suvažiavimas yra gera proga sužinoti, kokios galimybės užmegzti verslo kontaktus ateityje. Šie kontaktai galėtų papildyti ryšius su Rusijos bendrovėmis", sakė R. Majorsas.

"Mažeikių nafta" dėl ilgalaikio bendradarbiavimo dabar derasi su Rusijos koncernais "LUKoil" ir "Jukos".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (331)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (228)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (8)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (2)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.