Vyriausybės ir "Williams" sutarčių įgyvendinimą prižiūrės naujas pareigūnas

Ūkio ministerija pirmadienį paskelbė viešą konkursą koncerno "Mažeikių nafta" asocijuoto direktoriaus pavaduotojo pareigoms užimti.
Asocijuotas direktoriaus pavaduotojas bus Vyriausybės atstovas ryšiams su "Mažeikių nafta" jos valdymo klausimais.

Ūkio ministro patarėja Viktorija Babičienė BNS sakė, jog šias pareigas užimantis žmogus Vyriausybės vardu turės prižiūrėti, kaip vykdomos Vyriausybės ir "Williams International" sutartys.

BNS žiniomis, dėl nesugebėjimo laiku įvykdyti kai kuriuos sutarčių punktus "Williams" advokatai neseniai turėjo priminti Ūkio ministerijai, jog ji privalo apriboti "Mažeikių naftos" valstybės akcijų judėjimą.

Neoficialiomis žiniomis, Ūkio ministerija į šį postą anksčiau siūlė Kuro strategijos skyriaus viršininką Kiprą Balkevičių, tačiau "Williams" valdoma "Mažeikių nafta" norėjo matyti savo žmogų.

V. Babičienė BNS nenorėjo komentuoti šios informacijos. Ji taip pat nekomentavo, ar konkursą laimėjusiojo kandidatūra dar bus derinama su "Williams" atstovais.

Pasak ūkio ministro atstovo spaudai Artūro Baublio, Valentinas Milaknis norėjo, kad šiame poste dirbtų jo žmogus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Rinkimų laimėtojų planai: kurie iš jų virs realybe?

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (156)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.