Vyriausybė atsiriboja nuo "Inkaro" precedento

Dėl itin ryžtingo trijų darbininkų badavimo Kauno srities administracijai paėmus paskolą ir sumokėjus darbininkams, žinisklaida teigia, kad taip gali pasielgti ir kitų bankrutuojančių įmonių darbininkai, negaunantys algų.

Vyriausybė pareiškė, kad pinigus, kuriuos Kauno apskritis pasiskolino iš Žemės ūkio banko bendrovės "Inkaro avalynė" darbuotojų atlyginimams sumokėti, bus privaloma grąžinti pagal Bankroto įstatymą realizavus įmonės produkciją bei kitą turtą.

Vyriausybė pastebi, jog neteisinga manyti, kad po 20 parų trukusios "Inkaro" darbininkų bado akcijos 51 asmeniui išmokėti pinigai Kauno apskričiai bus kompensuoti iš Vyriausybės rezervo fondo ar kitų biudžetinių lėšų.

Baimindamasi dėl badaujančių darbininkų gyvybių, Kauno apskrities viršininko administracija paėmė iš Žemės ūkio banko 275 tūkst. litų paskolą. Šie pinigai šeštadienį išdalinti "Inkaro avalynės" darbininkams, iš kurių trys jau 20 parų tęsė bado akciją.

Pasak premjero atstovo spaudai pranešimo, su likusiais "Inkaro" darbininkais bus atsiskaityta taip pat tik už realizuotą įmonės produkciją bei turtą gautomis lėšomis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (3)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.