"Volvo" nespėja gaminti

 (1)
"Volvo" nespėja tenkinti norinčių įsigyti naująjį "Volvo V70" užsakymų. JAV, Japonijoje ir Švedijoje pirkėjai savojo automobilio privalo laukti 11-18 savaičių.
Populiariausi tarp "Volvo V70" pirkėjų yra automobiliai su siplniausiais varikliais.

Kompanija per pirmus 6 mėnesius tikėjosi parduoti 2.500 mašinų, o pardavė 7.000.

"Jei dabar užsakytute V70, jis atvyktų rugpjūčio antroje pusėje, - žada Monika Lekavičienė, "Sostenos" prekybos vadybininkė. - Tai galima pasakyti ir apie kitus modelius. Mat liepą Švedijoje visi atostogauja."

Anot "Volvo" atstovų, dabar juos labiau jaudina streikai Norvegijoje, iš kur atkeliauja daug detalių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (25)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (69)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.