"Volvo" domisi "Renault" sunkvežimių padaliniu

). Švedijos automobilių gamintojas "Volvo" derasi dėl Prancūzijos "Renault" automobilių padalinio pirkimo, rašoma dienraštyje "Dagens Industry".
Derybų rezultatas gali paaiškėti per vieną ar du mėnesius. Jei šis sandoris įvyktų, naujoji jungtinė bendrovė taptų didžiausia Europos sunkvežimių gamintoja.

Tačiau, dienraščio "Finanstidningen" teigimu, Švedijos bendrovė domina Italijos automobilių gamintoją "Fiat".

Dienraštis teigia, kad "Fiat" su "Volvo" norėtų bendradarbiauti net keletu aspektų, bet priešiško perėmimo galimybę Italijos bendrovė atmeta.

"Mūsų pozicija pakankamai aiški. Mes vis dar esame suinteresuoti sandoriu su "Volvo", sakė "Fiat" atstovybės Didžiojoje Britanijoje atstovas spaudai Richardas Gedeselli (Ričardas Džedeselis).

Pasak jo, "Volvo" Italijos automobilių gamintoją domina tuo, kad yra įsitvirtinusi keliose "Fiat" svarbiose srityse.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanados premjeras atšaukė kelionę į Briuselį

Paskutinę minutę žlugo ketvirtadienį numatytas Europos Sąjungos (ES) ir Kanados viršūnių susitikimas. Kanados vyriausybinė delegacija trečiadienio vakarą (vietos laiku) atšaukė savo kelionę į Briuselį, praneša agentūra dpa.

„Deutsche Bank“ pranešė apie netikėtą pelną

Vokietijos bankas „Deutsche Bank“ pranešė apie trečiąjį ketvirtį išaugusį pelną, praneša BBC.

Lietuviai suvalgo vis daugiau paukštienos (12)

Viena stabiliausių šalies žemės ūkio šakų, net ir rinkos pokyčių veikiama, plečiasi ir didina apimtis. Pernai Lietuvoje paukštienos pagaminta dešimtadaliu daugiau nei 2014-aisiais, o jos suvartojimas išaugo 12 proc.

L. Galdikienė. Netikėti JAV prezidento rinkimų rezultatai sukeltų atgarsių ir Lietuvoje (2)

JAV prezidento rinkimų kampanija jau eina į pabaigą – lapkričio 8 d. JAV piliečiai nuspręs, kam toliau patikėti valdyti galingiausią pasaulio ekonomiką.

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius (1)

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius ELVARLI, nes jų netinkamai įtaisytos žiedinės veržlės trukdo arba neleidžia tinkamai pritvirtinti stulpelių prie lubų bei grindų. Manoma, kad šis daiktų laikymo derinys gali atsikabinti ir nukristi. Stulpeliai ELVARLI yra viena iš daiktų laikymo sistemos ELVARLI dalių. „Ikea“ ragina pirkėjus grąžinti stulpelius ELVARLI į parduotuvę ir atgauti pinigus.