Vilniuje - vienas "Vivendi" ir "Dalkia" vadovų

Trečiadienį į Vilnių atvyko vienos didžiausių pasaulio bendrovių Prancūzijos koncerno "Vivendi" ir jos kontroliuojamos įmonės "Dalkia" prezidentas Rytų ir Vidurio Europai Marcas Boudier (Markas Budjė).
Per tris dienas jis ketina susitikti su aukštais pareigūnais bei politinių partijų lyderiais. Ketvirtadienį numatytas M. Boudier susitikimas su prezidentu Valdu Adamkumi ir ūkio ministru Valentinu Milakniu.

"Financial Times" duomenimis, "Vivendi" yra didžiausių pasaulio bendrovių penkiasdešimtuke. Ji dirba vandens ūkio, atliekų šalinimo, transporto ir telekomunikacijų srityse.

"Dalkia", Lietuvoje veikianti jau dvejus metus ir norinti 15-kai metų išsinuomoti "Kauno energiją", per artimiausius trejus metus į Lietuvos šilumos ūkį ketina investuoti 800 mln. litų.

"Dalkia" per savo dukterinę įmonę "Litesko" penkiolikai metų išsinuomojo Marijampolės ir Vilkaviškio šildymo sistemas, ji planuoja investuoti ir kituose miestuose.

"Vivendi" atstovai neatmeta galimybės, kad koncernas Lietuvoje gali investuoti ne tik į šilumos ūkį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (18)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (16)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (99)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (61)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.