"Vilniaus troleibusų" skolos siekia 28 mln. litų

Bendrovės "Vilniaus troleibusai" bendros skolos šių metų gegužės 17 dieną siekė 27,852 mln. litų.
Iš jų daugiausia - 20,32 mln. litų - bendrovė buvo skolinga Mokesčių inspekcijai, 6,81 mln. litų siekė skolos tiekėjams ir kitiems kreditoriams.

Ketvirtadienį rengiamas visuomeninio transporto darbuotojų streikas. Vienas iš pagrindinių jų reikalavimų - laiku mokėti atlyginimus.

"Vilniaus troleibusų" generalinis direktorius Jonas Bagdonavičius BNS sakė, kad atlyginimus įmonės darbuotojai gauna beveik laiku ir jiems pavydėti galėtų kitose įmonėse dirbantys žmonės.

Gegužės 17 dieną įmonės skola už atlyginimus tesudarė 75 tūkst. litų. Šių pinigų, anot "Vilniaus troleibusų" vadovo, žmonės tiesiog neatėjo pasiimti.

Įmonėje dirba 1 496 žmonės, vidutinis darbuotojo atlyginimas svyruoja nuo 1 iki 1,1 tūkst. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (30)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (101)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.