Vilniaus banko valdyboje - tik vienas naujas žmogus

 (1)
Reorganizuoto Vilniaus banko valdybos pirmininku penktadienį paskirtas ligšiolinis banko vadovas Julius Niedvaras.
Septynių narių valdyboje išliko visi šeši buvę nariai. Ją papildė Artūras Feiseras, nuo 1996 metų vadovavęs banko vidaus audito departamentui, o dabar paskirtas kredito tarnybos direktoriumi.

Į valdybą nepasiūlyta buvusi "Hermio" banko valdybos pirmininkė Nadiežda Novickienė, kuri, neoficialiomis žiniomis, turi kitų pasiūlymų ir neketina dirbti Vilniaus banke.

Vilniaus banko valdyboje dirbs Gintautas Bareika - Verslo bankininkystės tarnybos vadovas, Raimondas Kutra - Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius, Finansų tarnybai vadovaujantis SEB atstovas Mattiasas Styrmanas, Iždo ir investicinės bankininkystės tarnybos vadovas Raimondas Kvedaras bei Informacinių technologijų ir operacijų tarnybos vadovė Virginija Skunčikienė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (2)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (7)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.