Vilniaus banke – pavedimai telefonu

Kol kas pavedimus galima atlikti tik Vilniaus banke, tačiau gegužės pradžioje per telefoną bus galima atlikti mokėjimus ir į kitus bankus. Banko klientai galės negaišti laiko eilėse, norėdami atsiskaityti už komunalines ar kitas paslaugas.

Pasak p. Valančiaus, saugumas bus garantuojamas keliais slaptažodžiais, vienas iš kurių keisis. “Pavedimui patvirtinti klientas turės surinkti sistemos nurodytą kodą iš kodų lentelės, kurią klientui suteiks bankas”,– aiškino p. Valančius. Be to, apgaulių galimybę mažins tai, jog pinigus bus galima pervesti tik į iš anksto nurodytas sąskaitas.

Pavedimai telefonu bus kelis kartus pigesni nei banko skyriuje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (5)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (12)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.

„Uber“ padalinys Dubajuje „UberEats“ užsiims maisto pristatymu (1)

Pasaulinė pervežimo paslaugų bendrovė „Uber“ Dubajuje ėmėsi naujos veiklos – pradėjo klientams siūlyti maisto pristatymo paslaugas. Tokiu būdu tikimasi praplėsti dabartinę dešimties tūkstančių klientų bazę.