Vilniaus bankas neketina keisti pavadinimo

 (1)
Švedijos banko "Skandinaviska Enskilda Banken" (SEB) noras visoje Europoje naudoti vieną prekės ženklą dar nereiškia, jog ketinama keisti ir Vilniaus banko pavadinimą, mano Vilniaus banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kutra.
Apie SEB ketinimus visus jo valdomus bankus pavadinti savo vardu trečiadienį, remdamasis SEB atstovais, pranešė Estijos dienraštis "Postimees". Anot jo, tokius ketinimus SEB motyvuoja tuo, kad jo vardas yra labiau žinomas.

Baltijos šalyse SEB valdo 42 proc. Vilniaus banko, 50,5 proc. Latvijos "Unibanka" ir 50,2 proc. Estijos "Uhisbank" akcijų.

"Visų pirma iškyla nuosavybės klausimas. SEB turimas Vilniaus banko akcijų paketas neleidžia keisti pavadinimo. Tam būtinas akcininkų tarpusavio susitarimas", BNS sakė R. Kutra.

Jis teigė negirdėjęs apie SEB ketinimus keisti Vilniaus banko pavadinimą.

"Ne paslaptis, kad ant savo blankų ir vizitinių kortelių mes naudojame užrašą "SEB grupės narys", tai suteikia tam tikro svorio. Tačiau nei tarpusavyje, nei su strateginiu investuotoju apie banko pavadinimo keitimą nesame kalbėję", tvirtino R. Kutra.

"Uhisbank" ir "Unibanka" taip pat teigė neplanuoją keisti pavadinimų. Anot "Uhisbank" atstovų, SEB valdoma šio banko akcijų dalis per maža, kad jis įgytų SEB prekės ženklą.

Pasak "Unibanka" atstovo spaudai Haraldo Burkovskio, šių metų pradžioje buvo sutarta, kad SEB priklausantys Baltijos šalių bankai gali naudoti SEB ženklą kartu su savo pavadinimu, tačiau bankams leista patiems pasirinkti, kokį pavadinimą jie naudos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (13)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (72)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.