Vilniaus bankas LŽŪB'o nepirks

Vilniaus bankas ketina parduoti jo valdomą Žemės ūkio banko akcijų paketą.
Lietuvos bankas ketvirtadienį leido Vilniaus bankui valdyti nuo vieno dešimtadalio iki vieno penktadalio Žemės ūkio banko akcijų.

Vilniaus bankas dabar turi 11,44% LŽŪB akcijų, kurias perėmė iš "Hermio" banko, įsigyto šių metų vasarį.

Vilniaus banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kutra sakė, kad akcijos bus parduotos tam, kas pasiūlys geriausią kainą. Jis nepatvirtino, kad bankas jau derasi su potencialiais pirkėjais, tačiau teigė, kad akcijas norima parduoti "nors ir šiandien".

"Mes pasiruošę parduoti šias akcijas. Kam laikyti 11% paketą? Jei nori pirkti banką, tuomet taip, bet mes nesirengiame jo pirkti", kalbėjo p. Kutra.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (25)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (154)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.