Vilios viešbučių ir telefonų nuolaidomis

 (3)
Giedrius Mazurka, UAB "East West Consulting" direktorius, tikisi, jog šios viešbučių ir jų paslaugų bei telefonų nuolaidų kortelės, pristatytos turizmo parodoje "Vivattur 2000", bus populiarios tarp keliautojų.

“Hostels of Europe” viešbučių tinklo nuolaidų kortelės kaina vieniems metams – 15 EUR (64 Lt), o jos savininkams yra suteikiamos 5-15% nuolaidos pragyvenimui, rengiamoms kelionėms, ekskursijoms, atrakcionams, interneto ir komunikacijų paslaugoms.

O telefonų "Lonely Planet" korteles (tarptautiniai pokalbiai, balso, elektroninis paštas) galima įsigyti už 5, 10 arba 20 USD. Jomis galima skambinti iš 40 pasaulio šalių į 200 valstybių.

"Naudojantis šiomis kortelėmis tarptautiniai pokalbiai gali būti net iki 75% pigesni nei įprasta. Pavyzdžiui, skambinant iš JAV į Lietuvą pokalbio minutė kainuoja 0,8 USD",– kalbėjo p. Mazurka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (24)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (26)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (100)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (69)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.