Vienu adresu registruota daugiau nei 500 bendrovių

 (40)
Vienu adresu registruota daugiau nei 500 bendrovių
© Shutterstock nuotr.

Trankomos durys, automobilių virtinės ir signalai, nuolat pasikartojantys klausimai, kur rasti vieną ar kitą bendrovę. Gyvenimas šalia vadinamųjų verslo daigynų vilniečiams išties sunkus, rašo „Lietuvos rytas“.

„Kur yra Geležinkelio gatvės 3-iojo namo 14A butas?” „Kur įsikūrusi bendrovė „Imox LT?” „Kur ieškoti „Office Management System?” Prie panašių klausimų Geležinkelio gatvėje įsikūrusios vairavimo mokyklos administratorė Erika įpratusi.

Mat šalia vairavimo mokyklos įsikūręs vadinamasis verslo daigynas – butas pusrūsyje, kuriame registruota daugiau nei pusė tūkstančio įmonių.

Panašių adresų, kuriais apsukruoliai siūlo registruoti įmones, Vilniuje bent keli. Verslininkams tai patogu. Bet tik ne tokių verslo daigynų kaimynams.

Be šalia dirbančiųjų pagalbos rasti duris, už kurių registruotos net 534 įmonės, nebūtų lengva. Prie jų nėra jokios iškabos. Geležinkelio gatvės butas pusrūsyje – rekordininkas. Daugiau įmonių vienoje krūvoje nėra jokiame kitame sostinės pastate.

Pravėrus duris pasitinka tuščia patalpa, kurią šildo elektrinis radiatorius. Kompiuteris ant stalo, numestas paltas ir kelios dėžės, prigrūstos laiškų. Čia per trejus metus buvo įkurta per penkis šimtus įmonių. Kiek jų gyvuoja iki šiol – vienas Dievas težino. Čia registruota ir asociacija „Metų muzikos apdovanojimai” su prodiuseriu Martynu Tyla priešakyje. Sausį ši asociacija surengė muzikos apdovanojimų renginį M.A.M.A.

Po kelių minučių pasirodo šeimininkė – Gražina Mogodia. Ne itin kalbi moteris pati nustemba sužinojusi, kiek įmonių ji atstovauja: „Nieko sau. Normaliai!”

G.Mogodia tikino, kad šiuo adresu keliauja tik laiškai ir interesantai. Nei įmonių vadovai, nei darbuotojai čia nepasirodo. Šūsnys laiškų kai kurioms bendrovėms guli jau metus.

Gali būti, kad šių įmonių seniai nebėra. Vien jų pavadinimas verslo daigyne.

www.DELFI.lt
 
40
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Vokiečiai sankcijų nepaiso – atplaukė apžiūrėti Krymo (21)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 14:45
Nepaisant Ukrainos ir Europos Sąjungos įvesto embargo ir įspėjimo bendrovėms, organizuojančioms turistines keliones, apie 500 laivo „Ocean Majesty“ keleivių vokiečių apsilankė Krymo pusiasalio Jaltos uoste, praneša Newsru.com su nuoroda į televizijos ir radijo kompaniją NDR.

Žiemai užsidarys Klaipėdos Dituvos turgus

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 14:20
Žiemai užsidarys Klaipėdos Dituvos turgus
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Klaipėdos Dituvos turgų administruojanti bendrovė „Tilžės turgus“ planuoja uždaryti turgų iki pavasario – balandžio 1 d.

Didžiausios pasaulyje deimantų įmonės vadovas palieka postą (6)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 12:31
Atsistatydina didžiausios deimantų įmonės pasaulyje "Alrosa" prezidentas Fiodoras Andrejevas. Apie tai teigiama įmonės tinklapyje skelbiamame pranešime.

Rusija pričiupo Baltarusiją (155)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 13:14
Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba „Rosselchoznadzor“ pranešė, kad gali apriboti kelių Baltarusijos žuvies ir pieno įmonių produkcijos importą dėl vis didėjančios rizikos, nes stipriai padidėjo žuvies iš Norvegijos ir pieno produktų iš Lietuvos bei Lenkijos tiekimas.

Ko iš tiesų bijo V. Putinas? (184)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 11:28
Rusijos milijardieriui, bendrovės „Sistema“ vadovui ir pagrindiniam akcininkui Vladimirui Jevtušenkovui iškelta baudžiamoji byla netrukus buvo neoficialiai pavadinta „Jukos Nr.2“.