Vienu adresu registruota daugiau nei 500 bendrovių

 (40)
Vienu adresu registruota daugiau nei 500 bendrovių
© Shutterstock nuotr.

Trankomos durys, automobilių virtinės ir signalai, nuolat pasikartojantys klausimai, kur rasti vieną ar kitą bendrovę. Gyvenimas šalia vadinamųjų verslo daigynų vilniečiams išties sunkus, rašo „Lietuvos rytas“.

„Kur yra Geležinkelio gatvės 3-iojo namo 14A butas?” „Kur įsikūrusi bendrovė „Imox LT?” „Kur ieškoti „Office Management System?” Prie panašių klausimų Geležinkelio gatvėje įsikūrusios vairavimo mokyklos administratorė Erika įpratusi.

Mat šalia vairavimo mokyklos įsikūręs vadinamasis verslo daigynas – butas pusrūsyje, kuriame registruota daugiau nei pusė tūkstančio įmonių.

Panašių adresų, kuriais apsukruoliai siūlo registruoti įmones, Vilniuje bent keli. Verslininkams tai patogu. Bet tik ne tokių verslo daigynų kaimynams.

Be šalia dirbančiųjų pagalbos rasti duris, už kurių registruotos net 534 įmonės, nebūtų lengva. Prie jų nėra jokios iškabos. Geležinkelio gatvės butas pusrūsyje – rekordininkas. Daugiau įmonių vienoje krūvoje nėra jokiame kitame sostinės pastate.

Pravėrus duris pasitinka tuščia patalpa, kurią šildo elektrinis radiatorius. Kompiuteris ant stalo, numestas paltas ir kelios dėžės, prigrūstos laiškų. Čia per trejus metus buvo įkurta per penkis šimtus įmonių. Kiek jų gyvuoja iki šiol – vienas Dievas težino. Čia registruota ir asociacija „Metų muzikos apdovanojimai” su prodiuseriu Martynu Tyla priešakyje. Sausį ši asociacija surengė muzikos apdovanojimų renginį M.A.M.A.

Po kelių minučių pasirodo šeimininkė – Gražina Mogodia. Ne itin kalbi moteris pati nustemba sužinojusi, kiek įmonių ji atstovauja: „Nieko sau. Normaliai!”

G.Mogodia tikino, kad šiuo adresu keliauja tik laiškai ir interesantai. Nei įmonių vadovai, nei darbuotojai čia nepasirodo. Šūsnys laiškų kai kurioms bendrovėms guli jau metus.

Gali būti, kad šių įmonių seniai nebėra. Vien jų pavadinimas verslo daigyne.

www.DELFI.lt
 
40
Registruoti (0) Anonimiški (40)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Įkliuvo drabužių parduotuvių tinklo vadovė: beveik milijonas nepasiekė kasos (9)

2015 kovo mėn. 4 d. 15:15
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą dėl moteriškais drabužiais prekiaujančių parduotuvių tinklo vadovės nusikalstamos veiklos.

140 tūkst. gyventojų gali nė neįtarti, kad skolingi valstybei gresia iki 144 eurų bauda (153)

2015 kovo mėn. 4 d. 14:41
140 tūkst. gyventojų gali nė neįtarti, kad skolingi valstybei
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Pajamų deklaracijų už 2013 metus nepateikę gyventojai, privalantys tai padaryti dėl pasinaudoto per didelio metinio neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD), sulauks Valstybinė mokesčių inspekcijos (VMI) priminimų.

Ukrainoje pratęsti valiutų prekybos apribojimai (3)

2015 kovo mėn. 4 d. 14:08
Ukrainos nacionalinis bankas pratęsė draudimą gyventojams parduoti užsienio valiutos už daugiau nei 3 tūkst. grivinų per dieną. Apribojimai galios iki birželio 3 d. Tokia informacija pateikiama finansų institucijos paviešintame dokumente. Apie tai praneša "Reuters".

To Rusijoje nebuvo jau 15 metų (38)

2015 kovo mėn. 4 d. 12:34
Rusijoje šluojamos parduotuvių lentynos
Socialinio tinklo nuotr.
Rusijoje šių metų sausį registruotas ne maisto prekių kainų augimas pakilo aukščiausiai per pastaruosius 15 metų ir pasiekė 11,2 proc., lyginant su tuo pačiu 2014-ųjų mėnesiu.

Skaudi žinia prekybininkams: nebeliko rusų ir baltarusių (168)

2015 kovo mėn. 4 d. 11:54
Prekybininkai ir paslaugų teikėjai jau pajuto, kad į Lietuvą atvažiuoja žymiai mažiau rusų ir baltarusių, tai sumenkino jų pardavimus.