Vienadienė benzino kainų stabilizacija

 (2)
Trečiadienį smuktelėjus nepaliaujamai augusioms naftos kainoms tarptautinėje rinkoje, tolesnės įvykių eigos nusprendė palaukti ir degalų prekybos mažmeninkai – naftos produktų kainų degalinėse jie kol kas nekeitė.
"Naftos kainos šiandien šiek tiek krito, bet tai nebūtinai liudija, kad šis faktas taps tendencija",– trečiadienį sakė Jonas Sokas, UAB "Lietuva Statoil" generalinis direktorius.

Anot jo, atšiaurioje Lietuvos degalų rinkoje didmenininkai netruks reaguoti į tarptautinės rinkos tendencijas, nes į kiekvieną kainų pokytį staigiai reaguoja AB "Mažeikių nafta".

UAB "Lukoil Baltija" ir "Shell Lietuva" atstovai VŽ taip pat pranešė, jog, atsiradus prošvaisčių tarptautinėje rinkoje, kol kas susilaiko peržiūrėti kainas degalinėse, nors kai kuriose šalies vietovėse stipri konkurencija mažmenininkus verčia prekiauti nustatant beveik nulinę maržą.

Antano Vaitkevičiaus, UAB "Uotas" prekybos direktoriaus, teigimu, naftos produktų kainos "Mažeikių naftoje" jau viršijo kainas, buvusias kovo viduryje, kai benzinas 95E kai kuriose degalinėse kainavo 2,69 Lt.

Pono Soko teigimu, kai kuriose vietovėse, pavyzdžiui, Rokiškyje, tenka prekiauti gerokai mažesnėmis kainomis ne tik atsižvelgiant į rinką, bet ir į vartotojų mokumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Belgijoje Valonijos parlamentas patvirtino ES ir Kanados prekybos sutartį (1)

Belgijoje Valonijos regiono parlamentas penktadienį pritarė svarbiai ES ir Kanados vadinamajai Išsamiosios ekonomikos ir prekybos sutarčiai (Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA) po tikro derybų maratono, kuris baigėsi kompromisu, atvėrusiu kelią Europos Sąjungai pasirašyti šį paktą.

Daugiau kaip 0,5 mln. eurų iššvaistęs įmonės vadovas neteko laisvės (35)

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime spaudai.

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (16)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.