Verslo laikraštis išgelbėjo įsiskolinusią bažnyčią

 (1)
Specializuotas verslo savaitraštis "Mokesčių žinios" padengė bažnyčios skolas.
"Mokesčių žinių" vyriausiasis redaktorius ir savininkas Laimis Vaitonis BNS pranešė, kad savaitraštis skyrė 10 tūkst. litų labdarą Ukmergės rajono Pašilės Šv. Barboros bažnyčiai skoloms už šiluminę energiją padengti.

Ukmergės teismas šiai parapijai priteisė 6,35 tūkst. litų skolą už "Krumpliaračio" bendrovės patiektą šiluminę energiją, 3,57 tūkst. litų delspinigių bei 496 litus teismo išlaidų.

Bažnyčios klebonas Audrius Giedraitis džiaugėsi, kad verslo laikraščio žmonių širdyse gyva atjauta.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (23)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (65)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.