Verda rizikinga telekomo akcijų prekyba

 (6)
Telekomo akcijų prekybos apyvarta užbiržinėje rinkoje, neoficialiais duomenimis, viršija visos biržos akcijų sandorių apimtis, į neoficialių savininkų rankas jau perėję apie 60% LT darbuotojų akcijų.

Užbiržinės rinkos sandoriai dėl savo specifiškumo neregistruojami Nacionalinėje vertybinių popierių biržoje (NVPB), tad tikslių duomenų apie jų apimtis nėra.

Makleriai sako, kad užbiržinėje rinkoje prekyba “Lietuvos telekomo” (LT) akcijomis vyksta nuo tada, kai 5% bendrovės akcijų buvo parduoti jos darbuotojams, nepaisant to, jog šie metus (iki š.m. liepos) nuo akcijų įsigijimo jų laisvai parduoti ne bendrovėje dirbantiems asmenims negali.

Dabar užbiržinėje rinkoje telekomo akcija kainuoja apie 3,5-3,7 Lt. Daugelio ekonomistų teigimu, viešo akcijų platinimo (IPO) metu LT akcija kainuos ne mažiau kaip 4 Lt.

Suomijos "Sonera" ir Švedijos "Telia", įsigydami 60% telekomo akcinio kapitalo, už akciją mokėjo 4,17 Lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (31)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (31)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.