"VB gyvybės draudimas" plečia paslaugų spektrą

Anksčiau bendrovė jau teikė paskolų gavėjų gyvybės draudimo, mišraus gyvybės draudimo, investicinio gyvybės draudimo bei kritinių ligų draudimo paslaugas.

"Iki šiol mūsų paslaugos buvo orientuotos į individualius klientus, o dabar tarytum pradedame naują darbo etapą - įvedamos draudimo rūšys daugiau skirtos verslo klientams, ir stengsimės, kad jos būtų lankstesnės nei dabar esančios rinkoje", BNS sakė "VB gyvybės draudimo" generalinė direktorė Baiginat Kamuntavičienė.

Naujosios patvirtintos draudimo rūšys, išskyrus studijų draudimą, yra labiau orientuotos į įmones, norinčias apdrausti darbuotojus.

Besidraudžiantys studijų draudimu sutuoktiniai galės sukaupti vaikui studijų stipendiją, kuri bus pradėta mokėti vaikui sulaukus 18-21 metų. Be to, mirus vienam sutuoktinių, vaikui iki pilnametystės bus mokama našlaičio pensija.

Pasak B. Kamuntavičienės, pensijų draudimo paslaugų prireiks įmonėms pradėjus drausti savo darbuotojus pensijų fonduose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Keičiasi Lietuvos banko kasų darbo laikas

Nuo pirmadienio ilginamas Lietuvos banko kasų Vilniuje ir Kaune darbo laikas, siekiant, kad gyventojai galėtų patogiau naudotis nemokamomis grynųjų pinigų paslaugomis, taip pat įsigyti kolekcinių ir proginių monetų, rašoma Lietuvos banko pranešime spaudai.

G. Nausėda: valstiečiai-žalieji gali primesti savo darbotvarkę (6)

Rinkimus didele persvara laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga galės primesti savo ekonominę darbotvarkę ir kelti klausimus dėl didesnio valstybės kišimosi į ekonomiką, sako ekonomistas Gitanas Nausėda. Tačiau jis tikisi, kad valstybės monopolis nėra principinė valstiečių-žaliųjų nuostata.

ES paskelbė Belgijai 24 valandų ultimatumą (27)

Europos Sąjunga sekmadienį paskelbė Belgijai 24 valandų ultimatumą pareikšti, ar ji gali pritarti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarčiai, ir perspėjo, kad priešingu atveju teks atšaukti numatomą viršūnių susitikimą dėl šios sutarties.

D. Tuskas Belgijos premjero paklaus tiesmuko klausimo (3)

Europos Sąjunga ir Kanada pirmadienį spręs, ar rengti susitikimą, kuriame būtų pasirašyta Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutartis (CETA).

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (16)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.