Valiutos fondas neskubina karpyti biudžeto

Šiandien darbą Vilniuje pradeda Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misija, vadovaujama TVF antrojo Europos departamento Baltijos skyriaus viršininko pavaduotojo Oddo Pero Brekko.
TVF ekspertai įvertins, kaip laikomasi Vyriausybės, Lietuvos banko ir TVF prevencinio susitarimo, kuris galioja iki kitų metų kovo pabaigos.

TVF atstovas Lietuvoje Markas Hortonas sakė, kad fondo ekspertai nori susipažinti su pirmojo ketvirčio Lietuvos ekonominiais ir finansiniais rezultatais bei kaip vykdomi su TVF suderinti rodikliai.

"Mūsų tikslas - įsitikinti, ar yra ekonomikos augimas, susipažinti su biudžeto ir fiskaline padėtimi", teigė M.Hortonas.

TVF atstovas dar negalėjo pasakyti, ar TVF rekomenduos Vyriausybei mažinti šių metų biudžeto išlaidas.

Pasak jo, pirmoji formali susitarimo su TVF vykdymo apžvalga bus atlikta liepos mėnesį - tuomet ir bus aiškiau, ar reikia keisti biudžetą.

Per keturis šių metų mėnesius, negalutiniais Finansų ministerijos duomenimis, valstybės biudžetas negavo 180 mln. litų planuotų pajamų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Skyrienė: ketinimus atidėti Darbo kodekso įsigaliojimą vertinu neigiamai (15)

Užsienio investuotojus Lietuvoje vienijančio Investuotojų forumo vadovė Rūta Skyrienė sako kol kas nežinanti, ko tikėtis iš Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), tačiau ji neigiamai vertina partijos lyderių kalbas apie galimybę stabdyti naujojo Darbo kodekso įsigaliojimą.

Doleris artėja prie aukščiausio devynių mėnesių lygio (1)

Europos akcijos pamažu brangsta, o doleris artėja prie aukščiausio lygio per pastaruosius devynis mėnesius, praneša „Reuters“.

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (130)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

R. Karbauskis imsis taisyti vieną paskutinių A. Butkevičiaus sprendimų (68)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbaukis sako, kad naujasis Darbo kodeksas yra klaida ir Seimas turės grįžti prie jo.

„Lidl“ kviečia architektus teikti idėjas dėl buvusio policijos pastato (8)

„Lidl Lietuva“ kartu su Lietuvos architektų sąjunga skelbia biurų parko Giraitės g. 3 Vilniuje architektūrinių pasiūlymų konkursą, rengiamą bendradarbiaujant su Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos bei Vilniaus miesto savivaldybe, rašoma bendrovės pranešime spaudai.