Užsienio kapitalui loterijų versle - veto

 (5)
Trečiadienį pasirašytu dekretu šalies vadovas grąžina Seimui pakartotinai svarstyti šio įstatymo projektą ir siūlo panaikinti 8 straipsnio papildymą dėl užsienio bendrovių dalyvavimo loterijų versle.

Dekrete sakoma, kad šis įstatymas yra ekonomiškai netikslingas, nes jo įgyvendinimas gali sukelti neigiamų padarinių.

Dokumente pažymima, kad jau parengtas ir Vyriausybėje derinamas naujo Loterijų įstatymo projektas, kuris turi sistemiškai suformuoti šios srities veiklos sąlygas, todėl iki jo priėmimo nebūtina keisti kitus loterijos organizavimą reglamentuojančius teisės aktus.

Iki šiol galiojantis Investicijų įstatymas neleidžia užsienio kapitalui investuoti į komercinę-ūkinę veiklą, susijusią su loterijų organizavimu.

Pastaruoju metu loterijų verslas Lietuvoje išgyvena krizę dėl smukusio gyventojų mokumo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (88)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (5)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (150)

Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.