Uždirba ieškodami darbuotojų užsieniui

UAB "Strategic Staffing Solutions International" šiuo metu daugiausia uždirba iš programuotojų, kurie įdarbinami užsienyje, paieškos. Vadovai planuoja, kad įmonės apyvarta šiemet sudarys per 1 mln. Lt.
Simas Petrikis, UAB "Strategic Staffing Solutions International" (SSSI) direktorius, teigia, kad prieš metus įsteigtos kauniškės bendrovės darbo kryptys yra dvi. Ji teikia informacinių technologijų konsultacijas, kuria programinę įrangą Lietuvos ir užsienio klientams bei Lietuvoje ieško programuotojų, kurie įdarbinami JAV bei Europos įmonėse.

Programuotojai ieškomi pagal partnerės – JAV kompanijos "Strategic Staffing Solutions", kuriai priklauso 50% kauniškės bendrovės akcijų, užsakymą. Jos klientai yra IBM, ATT, "PricewaterhouseCoopers", "First US Bank", "McDonald's" korporacija ir kt.

Mindaugas Mikulėnas, SSSI personalo paieškos vadybininkas, teigia, kad 10 lietuvių programuotojų jau dirba "First Union National Bank". Jie dirba pagal metams sudarytas autorines sutartis.

"Per metus, priklausomai nuo kvalifikacijos, mūsų išsiųsti programuotojai uždirba nuo 50.000 USD. Kelionės bei gydymo išlaidos kompensuojamos, tačiau pragyventi užsienyje jie turi iš algos", – dėsto siūlomas darbo sąlygas p. Petrikis. Konkurencijos įmonė, Lietuvoje viliodama darbuotojus, nejaučia, ją labiau sukuria "pirkliai" iš Europos.

"Šiuo metu pelningiau ieškoti darbuotojų, nei programuoti", – sako p. Petrikis. Tačiau jis pabrėžia, kad bendrovė prioritetą teikia programinės įrangos kūrimui Lietuvoje.

Šiuo metu SSSI derasi dėl programavimo su vienu užsakovu iš Lietuvos, taip pat programuoja bei kuria užsienio kompanijų interneto tinklapius pagal partnerių amerikiečių užsakymus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (25)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (154)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.