Už 45,31 proc. Vilniaus banko akcijų SEB sumokėjo beveik 350 mln. litų

"SEB Baltic Holding" prezidentas Matsas Kjaeras (Matsas Čajeras) ketvirtadienį BNS pranešė, jog anksčiau skelbti preliminarūs pasiūlymo įgyvendinimo duomenys nepasikeitė. Anot jo, SEB pranešimas spaudai apie tai tikriausiai bus paskelbtas šią savaitę.

SEB per oficialųjį pasiūlymą supirko 45,31 proc. Vilniaus banko akcijų ir padidino savo dalį banke iki 97,9 procento. Pasiūlymas buvo įgyvendinamas daugiau nei mėnesį - nuo spalio 12 iki lapkričio 17 dienos. Prieš jo įgyvendinimą SEB valdė 52,6 proc. Vilniaus banko akcijų.

Švedijos bankas supirko 6 mln. 997 tūkst. 156 akcijas, už kurias sumokėjo 349,858 mln. litų. Iš viso SEB galėjo supirkti 7 mln. 318 tūkst. akcijų (47,4 proc. banko įstatinio kapitalo).

Vilniaus banko Finansinių institucijų departamento direktorius Audrius Žiugžda BNS patvirtino, jog už įsigytas akcijas SEB atsiskaitė trečiadienį. Pasak jo, Lietuvos investuotojams buvo sumokėta apie 70 mln. litų, kitos lėšos atiteko užsieniečiams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (3)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (30)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (4)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.

Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti (18)

Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.