Už 45,31 proc. Vilniaus banko akcijų SEB sumokėjo beveik 350 mln. litų

"SEB Baltic Holding" prezidentas Matsas Kjaeras (Matsas Čajeras) ketvirtadienį BNS pranešė, jog anksčiau skelbti preliminarūs pasiūlymo įgyvendinimo duomenys nepasikeitė. Anot jo, SEB pranešimas spaudai apie tai tikriausiai bus paskelbtas šią savaitę.

SEB per oficialųjį pasiūlymą supirko 45,31 proc. Vilniaus banko akcijų ir padidino savo dalį banke iki 97,9 procento. Pasiūlymas buvo įgyvendinamas daugiau nei mėnesį - nuo spalio 12 iki lapkričio 17 dienos. Prieš jo įgyvendinimą SEB valdė 52,6 proc. Vilniaus banko akcijų.

Švedijos bankas supirko 6 mln. 997 tūkst. 156 akcijas, už kurias sumokėjo 349,858 mln. litų. Iš viso SEB galėjo supirkti 7 mln. 318 tūkst. akcijų (47,4 proc. banko įstatinio kapitalo).

Vilniaus banko Finansinių institucijų departamento direktorius Audrius Žiugžda BNS patvirtino, jog už įsigytas akcijas SEB atsiskaitė trečiadienį. Pasak jo, Lietuvos investuotojams buvo sumokėta apie 70 mln. litų, kitos lėšos atiteko užsieniečiams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.