"Utenos alus" rems nacionalinius parkus

 (2)
Vienos didžiausių šalies alaus bendrovių "Utenos alus" nusprendė paremti šalies nacionalinius parkus.
Antradienį "Utenos alus" ir Miškų ir saugomų teritorijų departamentas prie Aplinkos ministerijos pasirašė ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo ir paramos tvarkant Lietuvos nacionalinius parkus bei skatinant pažintinio turizmo vystymą.

Uteniškiai įsipareigojo nacionalinių parkų ir kultūros vertybių apsaugai bei pažintinės rekrecinės programos įgyvendinimui per dvejus metus skirti ne mažiau kaip 100 tūkst. litų.

Kaip sakė "Utenos alaus" generalinis direktorius Arūnas Lubys, bendrovė šia akcija nori parodyti, kaip reikalinga skatinti pažintinį turizmą, domėtis Lietuvos gamta, kultūros vertybėmis bei jų apsauga.

Anot A. Lubio, bendrovė dirba sėkmingai, o ši akcija "Utenos alus" parodo, kad jaučia atsakomybė už tai kas yra visiems bendra ir brangu.

Bendradarbiavimas numatytas 2 metams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (3)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (100)

Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.

Steigiami nauji rizikos kapitalo fondai skatins mažų ir vidutinių įmonių plėtrą

Ūkio ministerija planuoja įgyvendinti keturias naujas rizikos kapitalo priemones, pagal kurias bus įsteigti iš Europos regioninės plėtros fondo finansuojami keturi nauji rizikos kapitalo fondai, užtikrinsiantys lengvesnį kapitalo pasiekiamumą labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Finansų ministerija išpirko dalį brangios skolos (10)

Finansų ministerija antrinėje rinkoje anksčiau laiko išpirko 200 mln. JAV dolerių nominaliosios vertės obligacijų, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

R. Budbergytė ragina naują valdžią nepabloginti 2017-ųjų biudžeto (18)

Europos Komisijai pareikalavus Lietuvos pasiaiškinti dėl 2017 metų biudžeto projekto, finansų ministrė Rasa Budbergytė teigia, kad Komisija nori papildomos informacijos dėl Vyriausybės prašomos išimties - didesnio deficito, nuo kitų metų įgyvendinant naują socialinį modelį.