TV3 pardavimai sumažėjo, nors rinkos dalis - išaugo

Lietuvos televizijos bendrovės TV3 pardavimai 1999 metais buvo 27,3 mln. litų (59 mln. Švedijos kronų).
Tai 6,3 proc. mažiau nei 1998-aisiais, kai bendrovės pardavimai buvo 29,2 mln. litų (63 mln. kronų).

Tokie skaičiai pateikiami "Modern Times Group" (MTG), kuriai priklauso 100 proc. TV3 akcijų, pirmadienį paskelbtoje preliminarioje 1999 metų pelno ataskaitoje.

TV3 tenkanti Lietuvos rinkos dalis pernai išaugo iki 38 proc. (33 proc. 1998-aisiais).

Bendra Lietuvos televizijos rinka, MTG vertinimu, pernai, palyginti su 1998-aisiais, sumažėjo 30 proc. ir buvo 72 mln. litų (155 mln. kronų).

Latvijoje MTG priklausančios TV3 televizijos bendrovės rinkos dalis padidėjo nuo 6 proc. 1998-aisiais iki 12 proc. 1999-aisiais. Bendra Latvijos televizijos rinkos vertė, MTG duomenimis, buvo 27 mln. litų (58 mln. kronų).

MTG priklausančios Estijos TV3 rinkos dalis pernai sumažėjo iki 33 proc. (51 proc. 1998-aisiais), o visą Estijos televizijos rinką MTG vertina 59 mln. litų (127 mln. Švedijos kronų).

Latvijos ir Estijos TV3 pardavimai pernai siekė atitinkamai 3,2 mln. litų (7 mln. kronų) bei 19,4 mln. litų (42 mln. kronų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanados premjeras atšaukė kelionę į Briuselį

Paskutinę minutę žlugo ketvirtadienį numatytas Europos Sąjungos (ES) ir Kanados viršūnių susitikimas. Kanados vyriausybinė delegacija trečiadienio vakarą (vietos laiku) atšaukė savo kelionę į Briuselį, praneša agentūra dpa.

„Deutsche Bank“ pranešė apie netikėtą pelną (1)

Vokietijos bankas „Deutsche Bank“ pranešė apie trečiąjį ketvirtį išaugusį pelną, praneša BBC.

Lietuviai suvalgo vis daugiau paukštienos (12)

Viena stabiliausių šalies žemės ūkio šakų, net ir rinkos pokyčių veikiama, plečiasi ir didina apimtis. Pernai Lietuvoje paukštienos pagaminta dešimtadaliu daugiau nei 2014-aisiais, o jos suvartojimas išaugo 12 proc.

L. Galdikienė. Netikėti JAV prezidento rinkimų rezultatai sukeltų atgarsių ir Lietuvoje (2)

JAV prezidento rinkimų kampanija jau eina į pabaigą – lapkričio 8 d. JAV piliečiai nuspręs, kam toliau patikėti valdyti galingiausią pasaulio ekonomiką.

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius (1)

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius ELVARLI, nes jų netinkamai įtaisytos žiedinės veržlės trukdo arba neleidžia tinkamai pritvirtinti stulpelių prie lubų bei grindų. Manoma, kad šis daiktų laikymo derinys gali atsikabinti ir nukristi. Stulpeliai ELVARLI yra viena iš daiktų laikymo sistemos ELVARLI dalių. „Ikea“ ragina pirkėjus grąžinti stulpelius ELVARLI į parduotuvę ir atgauti pinigus.