Televizijos mokestis gąsdina tik kairiuosius

 (3)
Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Žibartas Jackūnas sakė, kad darbo grupė įpareigota parengti abonentinio mokesčio įstatymo projektą.

Seimo nario Aloyzo Sakalo teigimu, visuomenė naujam mokesčiui nepasirengusi. Jis suabejojo, ar būtų įmanomas tokio mokesčio administravimas.

Ž.Jackūnas atrėmė šį priekaištą, teigdamas, kad dauguma šalių tokį mokestį turi ir lengvai sprendžia jo surinkimo problemas.

Seimas vakar pakeitė ir LRT tarybos sudarymo tvarką. Ji bus sudaroma šešeriems metams iš 12 asmenų - visuomenės, mokslo ir kultūros veikėjų.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (23)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (65)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.