Telekomui nereikia lietuvių

 (1)
"Apie jokį konkursą mes negirdėjome. Mums, gerai žinantiems Lietuvos rinką ir dirbantiems joje, labai keista, kad tokiam darbui atsivežama kompanija, kuri visiškai neturi patirties Baltijos valstybėse. Kaip ji galės dirbti su mūsų žiniasklaida, nežinodama kultūrinių skirtumų, nepažindama rinkos",– stebisi Artūras Jonkus, firmos "A.Jonkus ir partneriai" vadovas.

Tarptautinės firmos atėjimui nepritaria ir firmos "Viešųjų ryšių projektai" direktorius Mykolas Katkus.

"Lietuviškos firmos dirba su garsiomis tarptautinėmis bendrovėmis, todėl yra pajėgios populiarinti telekomo akcijas. Mes į šį užsakymą nepretenduojame, nes dirbame su telekomo konkurentu "Bitė GSM", tačiau precedentas, kai užsienio viešųjų ryšių kompanija dirba Lietuvoje, nėra geras",– mano jis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (73)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.