Telekomo akcijos anšlage

Pirmadienį AB “Lietuvos telekomas”smulkiųjų akcijų pirkėjų registracija prasidėjo labai aktyviai. Platintojai teigia nesitikėję tokio telekomo akcijų populiarumo jau akcijų platinimo proceso pradžioje.
Vertybinių popierių ir piniginės sąskaitas atidarančių Vilniaus banko ir FMĮ “Supremos” atstovų teigimu, akcijų įsigijimu domimasi labai aktyviai.

“Nors dar tik pradžia, tačiau skambinančių ir besidominčių labai daug, o tarp jų yra ir atsidariusių sąskaitas”,– VŽ sakė Mindaugas Kulbokas, Vilniaus banko finansų makleris.

Pasak jo, labiausiai telekomo akcijomis domisi fiziniai asmenys iš Vilniaus ir Kauno. “Supremos” atstovų teigimu, telekomo akcijoms neabejingi ir Estijoje bei Latvijoje.

Ponas Kulbokas prognozavo, kad prieš registracijos pabaigą, kadangi "lietuviai yra snaudžianti tauta”, gali kilti tikras ažiotažas.

Nemokamų sąskaitų atidarymas bei registracija baigsis gegužės 26 d. Jau gegužės 29 d. telekomo privatizavimo patarėjai turėtų paskelbti akcijų pardavimo kainos intervalą, po to bus pradėtos priiminėti paraiškos.

Smulkūs pirkėjai paraiškas galės pateikti iki birželio 7 d., instituciniai investuotojai – iki birželio 9 d. Viešojo akcijų pasirašymo būdu iš viso parduodamas 35,03% telekomo akcijų paketas.

Užbiržinėje rinkoje parduodant nedidelius telekomo akcijų paketus už akciją mokama po 3,50 Lt, už stambius (apie 50.000 akcijų) – po 3,70 Lt už akciją.

Pasak finansų maklerių, šiuo metu prekyba telekomo darbuotojų akcijomis yra aprimusi, nes rinka laukia pasirodant naujų akcijų ir jų kainos. Be to, prekyba darbuotojų akcijomis biržoje dar bus draudžiama kelis mėnesius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (3)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.

Kokių priemonių imtis įsigijus nekokybišką prekę (3)

Lietuviai labai kuklūs ir nesikreipia dėl nekokybiškų prekių ar paslaugų, tikėdami, kad jų garantija – vos 14 dienų.

Advokatas: Maskvos arbitražas priėmė teisingą sprendimą dėl V. Antonovo ieškinio (5)

Maskvos arbitražo sprendimas nutraukti 40 mlrd. Rusijos rublių vertės (apie 557 mln. eurų) buvusio bankrutavusio banko „Snoras“ didžiausio akcininko Vladimiro Antonovo inicijuotą bylą prieš Lietuvą yra teisingas sprendimas, mano su byla nesusijęs advokatas.

Mažėjo nedarbo lygis Lietuvoje (24)

Lietuvos darbo biržos duomenimis, 2016 m. spalio 1 d. darbo biržoje registruoti neturintys darbo asmenys sudarė 7,2 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų, ir tai yra 0,9 proc. punkto mažiau nei prieš metus.

Nakvynė Alytaus miesto centre – už 10 eurų (4)

Į Alytų atvykę svečiai miesto centre nakvynę parai galės užsisakyti tik už 10 eurų.