Telekomas uždirbo 43,9 mln. Lt pelno

 (7)
Išankstiniais auditorių dar nepatikrintais duomenimis, šiemet trečiąjį ketvirtį "Lietuvos telekomas" uždirbo 43,9 mln. litų (11 mln. JAV dolerių) grynojo pelno. Palyginti su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, jis padidėjo 12,6 proc.
Bendrovės šių metų pirmųjų devynių mėnesių grynasis pelnas atskaičius mokesčius, išskyrus "Bitės GSM" akcijų pardavimą, yra 115 mln. Lt.

"Lietuvos telekomas" pajamos 2000 m. trečiąjį ketvirtį buvo 253,5 mln. litų (63,4 mln. JAV dol.) ir, palyginti su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, padidėjo 1,3 proc.

Pelnas prieš palūkanas, mokesčius ir nusidėvėjimą bei amortizaciją - EBITDA rodiklis - padidėjo 5,7 proc. ir sudaro 131,5 mln. litų (32,9 mln. JAV dolerių) ir lėmė 52 proc. EBITDA maržą.

Pinigai iš įprastinės veiklos grynąja verte per trečiąjį ketvirtį padidėjo 146 mln. litų (36,5 mln. JAV doleriai).

Komentuodamas rezultatus "Lietuvos telekomas" generalinis direktorius Tapijas Parma (Tapio Paarma) pabrėžė: "Tai, kad padidėjo pajamos, lėmė tarifų balansavimas ir padidėję pajamos iš interneto bei duomenų perdavimo paslaugų. Nepaisant sudėtingų verslo sąlygų, susidariusių dėl dabartinio Lietuvos ekonomikos nuosmukio, kurį lėmė 1998 m. rugpjūčio Rusijos krizės padariniai bei didelė JAV dolerio įtaka šalies eksportui, man tikrai malonu pranešti, kad "Lietuvos telekomas" nuolat pasiekia gerų rezultatų, įgyvendina savo planus bei pažadus, duotus investuotojams viešojo akcijų platinimo metu šių metų gegužę ir birželį".

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Darbdaviai tikisi greito Darbo kodekso priėmimo (1)

Darbdavių atstovai norėtų, kad naujasis Darbo kodeksas Seime būtų patvirtintas balandį, nes tai leistų verslui iki liepos pradžios prisitaikyti prie naujų darbo santykių. Darbdaviai taip pat tikisi, kad parlamentarai nekeis Trišalėje taryboje sutartų nuostatų.

„Twitter“ svarsto galimybę įvesti mokestį už paslaugas

„Twitter“ svarsto galimybę pristatyti naują populiarios programėlės „Tweetdeck“ versiją, skirtą profesionalams, ir pirmą kartą pradėti imti mokestį už paslaugas iš kai kurių vartotojų, ketvirtadienį informuoja „Reuters“, remdamasi bendrovės duomenimis.

„Startup Lithuania“ įvardytas kaip sektinas ekosistemos skatinimo pavyzdys

Pasaulio ekonomikos forumo ir Europos investicijų banko šią savaitę išleistoje ataskaitoje „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos platforma „Startup Lithuania“ buvo įtraukta tarp 25 pavyzdinių verslumo ir inovacijų skatinimo iniciatyvų.

Vengrija siekia uždrausti „komunistinę“ „Heineken“ žvaigždę (9)

Garsi raudona žvaigždė Nyderlandų alaus milžinės „Heineken“ logotipe Vengrijoje gali būti uždrausta, jeigu bus priimtas vyriausybės pasiūlymas, kuriuo siekiama uždrausti „totalitarinių“ simbolių naudojimą komerciniais tikslais.

ES kreipėsi į Braziliją dėl mėsos importo

Europos Sąjunga (ES) kreipėsi į Braziliją su prašymu savo noru pristabdyti mėsos importą, tam, kad nebūtų įvedamas oficialus draudimas, bet Lotynų Amerikos šalies vyriausybė tokį prašymą atmetė, praneša naujienų agentūra „Reuters“ remdamasi ES diplomatijos šaltiniais.