Telekomas uždirbo 43,9 mln. Lt pelno

 (7)
Išankstiniais auditorių dar nepatikrintais duomenimis, šiemet trečiąjį ketvirtį "Lietuvos telekomas" uždirbo 43,9 mln. litų (11 mln. JAV dolerių) grynojo pelno. Palyginti su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, jis padidėjo 12,6 proc.
Bendrovės šių metų pirmųjų devynių mėnesių grynasis pelnas atskaičius mokesčius, išskyrus "Bitės GSM" akcijų pardavimą, yra 115 mln. Lt.

"Lietuvos telekomas" pajamos 2000 m. trečiąjį ketvirtį buvo 253,5 mln. litų (63,4 mln. JAV dol.) ir, palyginti su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, padidėjo 1,3 proc.

Pelnas prieš palūkanas, mokesčius ir nusidėvėjimą bei amortizaciją - EBITDA rodiklis - padidėjo 5,7 proc. ir sudaro 131,5 mln. litų (32,9 mln. JAV dolerių) ir lėmė 52 proc. EBITDA maržą.

Pinigai iš įprastinės veiklos grynąja verte per trečiąjį ketvirtį padidėjo 146 mln. litų (36,5 mln. JAV doleriai).

Komentuodamas rezultatus "Lietuvos telekomas" generalinis direktorius Tapijas Parma (Tapio Paarma) pabrėžė: "Tai, kad padidėjo pajamos, lėmė tarifų balansavimas ir padidėję pajamos iš interneto bei duomenų perdavimo paslaugų. Nepaisant sudėtingų verslo sąlygų, susidariusių dėl dabartinio Lietuvos ekonomikos nuosmukio, kurį lėmė 1998 m. rugpjūčio Rusijos krizės padariniai bei didelė JAV dolerio įtaka šalies eksportui, man tikrai malonu pranešti, kad "Lietuvos telekomas" nuolat pasiekia gerų rezultatų, įgyvendina savo planus bei pažadus, duotus investuotojams viešojo akcijų platinimo metu šių metų gegužę ir birželį".

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (5)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (32)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (5)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.

Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti (18)

Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.