Telekomas uždirbo 43,9 mln. Lt pelno

 (7)
Išankstiniais auditorių dar nepatikrintais duomenimis, šiemet trečiąjį ketvirtį "Lietuvos telekomas" uždirbo 43,9 mln. litų (11 mln. JAV dolerių) grynojo pelno. Palyginti su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, jis padidėjo 12,6 proc.
Bendrovės šių metų pirmųjų devynių mėnesių grynasis pelnas atskaičius mokesčius, išskyrus "Bitės GSM" akcijų pardavimą, yra 115 mln. Lt.

"Lietuvos telekomas" pajamos 2000 m. trečiąjį ketvirtį buvo 253,5 mln. litų (63,4 mln. JAV dol.) ir, palyginti su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, padidėjo 1,3 proc.

Pelnas prieš palūkanas, mokesčius ir nusidėvėjimą bei amortizaciją - EBITDA rodiklis - padidėjo 5,7 proc. ir sudaro 131,5 mln. litų (32,9 mln. JAV dolerių) ir lėmė 52 proc. EBITDA maržą.

Pinigai iš įprastinės veiklos grynąja verte per trečiąjį ketvirtį padidėjo 146 mln. litų (36,5 mln. JAV doleriai).

Komentuodamas rezultatus "Lietuvos telekomas" generalinis direktorius Tapijas Parma (Tapio Paarma) pabrėžė: "Tai, kad padidėjo pajamos, lėmė tarifų balansavimas ir padidėję pajamos iš interneto bei duomenų perdavimo paslaugų. Nepaisant sudėtingų verslo sąlygų, susidariusių dėl dabartinio Lietuvos ekonomikos nuosmukio, kurį lėmė 1998 m. rugpjūčio Rusijos krizės padariniai bei didelė JAV dolerio įtaka šalies eksportui, man tikrai malonu pranešti, kad "Lietuvos telekomas" nuolat pasiekia gerų rezultatų, įgyvendina savo planus bei pažadus, duotus investuotojams viešojo akcijų platinimo metu šių metų gegužę ir birželį".

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Seime kelią skinasi nauji draudimai rūkalų gamintojams (5)

Seime baigiamos svarstyti pataisos, kuriomis nuo 2017 metų Lietuvoje siūloma dar labiau sugriežtinti rūkalų rinką - norima uždrausti bet kokį jų įsigijimo ir vartojimo skatinimą bei rėmimą.

Italija balsuoja referendume, lemsiančiame M. Renzi politinę ateitį (4)

Italai sekmadienį pradėjo balsuoti konstituciniame referendume, su kuriuo premjeras reformatorius Matteo Renzi susiejo savo politinę ateitį.

Įžūli prekiautoja internete įtariama apgavusi daugiau nei šimtą žmonių (92)

Prieš metus policijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pareigūnams dėl nelegalios prekybos internete ir sukčiavimo jau įkliuvusi vilnietė Žana Misiūnienė nepasimokė iš klaidų ir toliau apgaudinėja pigesniais drabužiais susigundžiusius pirkėjus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

A. Užkalnis restorane: gaila, kad nebėra litų, būčiau sumokėjęs tūkstantį (77)

Yra kažkoks ypatingas jausmas už vakarienę sumokėti tūkstantį, tačiau nuo to laiko, kai Lietuvą pardavė masonams ir įvedė eurą, tai nėra labai lengva padaryti: tūkstantis eurų už vakarienę yra pasiekiama arba su didesne kompanija, arba reikia vartoti labai brangius gėrimus, arba juoduosius ikrus tiesiog šaukštais ar samčiais srėbti, kas nėra nei gražu, nei kultūringa.

Pietryčių Lietuvos regiono plėtros fondas nebus steigiamas (28)

Vieno ekonomiškai silpniausių šalyje Pietryčių Lietuvos regiono, kuriame yra Vilniaus ir Šalčininkų rajonai, plėtros fondas kol kas nebus steigiamas.