Telekomas plės interneto verslą

AB “Lietuvos telekomas” ketina plėsti interneto paslaugas bei užsiimti elektronine prekyba, todėl svarsto galimybę įsigyti interneto paslaugų tiekėją.
“Interneto verslas vystosi labai sparčiai, ir jis yra telekomunikacijų ateitis, todėl telekomas nenori būti nuošalyje”,– teigė Tapijo Parma (Tapio Paarma), “Lietuvos telekomo" prezidentas. Jo teigimu, dabar svarstoma, ar plėstis savo jėgomis, ar bendradarbiauti su kitais tiekėjais, ar įsigyti vieną iš jų.

“Telekomunikacijos vystosi, todėl sprendimas gali būti priimtas per artimiausias kelias savaites ar mėnesį”,– teigė “Lietuvos telekomo” prezidentas.

“Lietuvos telekomas”, prieš kelerius metus pradėjęs teikti interneto paslaugas, naudojantis telefono linijomis (dial-up), dabar valdo apie 60 proc. šios rinkos.

Pasak Vytauto Bitino, “Lietuvos telekomo” duomenų bazės plėtojimo grupės vadovo, sėkmingą “Tako” paslaugos plėtrą lėmė tai, jog, jungiantis per “Taką”, nereikia iš anksto sudaryti jokių sutarčių ar mokėti įjungimo ar abonentinį mokestį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Rekordinių santaupų prikaupę verslai dairosi, kur investuoti (4)

Verslo įmonių santaupos pasiekė rekordą – sąskaitose turimų indėlių suma perkopė daugiau nei 4 mlrd. eurų.

Lietuva smuktelėjo Pasaulio banko reitinge (17)

Pasaulio banko reitinge „Doing Business 2017“ Lietuva užėmė 21-ąją poziciją tarp 190 šalių - tai viena vieta žemiau, nei pernai.

Valonai pyksta ir grasina nutraukti ES ir Kanados derybas (16)

Belgijoje Valonijos regionas nutrauks derybas, kuriomis stengiamasi išgelbėti ES ir Kanados prekybos sutartį, jeigu jis gaus daugiau ultimatumų, pareiškė antradienį Valonijos lyderis Paulis Magnette.

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (252)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.

G. Žiemelis atidarė farmacijos fabriką Baltarusijoje (98)

Baltarusijoje atidarytas lietuvių valdomas farmacijos fabrikas „Nativita“ kartu su naujai įrengtomis tyrimų laboratorijomis, rašoma bendrovės pranešime spaudai.