Telekomas atnaujina informacijos tarnybą

 (6)
AB “Lietuvos telekomas”, derindamasi prie konkurentų, keičia savo informacijos teikimo tarnybą. Naujoji tarnyba veiks kartu su antrine telekomo bendrove “Lintel”.
Informacijos tarnybą 09 pamažu pakeis visą parą be poilsio dienų veikianti nacionalinės informacijos tarnyba 118.

Jos paslaugų ir informacijos centras įsikūrė Radviliškyje. Jis teiks informaciją apie visos Lietuvos įmonių ir gyventojų telefonus, įstaigų adresus, darbo valandas, veiklos pobūdį, teikiamas paslaugas, elektroninio pašto adresus, teatrų ir kino repertuarus, visuomeninio transporto tvarkaraščius, taip pat teiks informaciją apie valiutų kursus, orų prognozes bei kt.

Kol kas numeriu 118 gali skambinti kauniečiai, šiauliečiai bei radviliškiečiai. Dar šį mėnesį naujomis paslaugomis galės naudotis Klaipėdos bei Alytaus rajonų gyventojai, vėliau – panevėžiečiai ir vilniečiai. Nuo spalio mėnesio 118 tarnyba veiks visoje Lietuvoje.

Šių metų trečiąjį ketvirtį “Lietuvos telekomas” per Radviliškio informacijos ir paslaugų centrą planuoja teikti prekybos telefonu ir telefoninės rinkodaros paslaugas.

Metų pabaigoje turėtų pradėti veikti tarptautinės informacijos tarnyba 1551, kuri teiks informaciją apie kitų šalių gyventojų ir įmonių telefonus bei adresus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (31)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (31)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.