"Tele2" žemomis kainomis tikisi padaryti revoliuciją

 (10)
Trečiasis Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius UAB "Tele2" pristatė naują išankstinio apmokėjimo paslaugą X GSM. Bendrovės vadovai mano, kad ši paslauga leis mobiliaisiais telefonais naudotis tiems, kam iki šiol mobilusis ryšys buvo prabanga ir žemų kainų pagalba tikisi padaryti revoliuciją Lietuvos mobiliųjų telekomunikacijų rinkoje.
Pirmiausia "Tele2" teikiamomis paslaugomis galės pradėti naudotis vilniečiai, dar šią vasarą "Tele2" ryšys veiks Klaipėdoje, Kaune, Palangoje ir magistralėje Vilnius - Kaunas.

"Tikimės, kad tai sukels revoliuciją Lietuvos mobiliųjų telekomunikacijų rinkoje, nes mūsų paslaugos žymiai pigesnės, be to, jomis paprasta naudotis: nebus jokių naktinių ar dieninių tarifų, visą parą pokalbio minutė visoje Lietuvoje kainuos 1 Lt", - sako Roma Urbonaitė, UAB "Tele2" produkto vadybininkė.

Tarptautinių skambučių tarifai į kai kurias šalių grupes taip pat yra patrauklesni, nei jau egzistuojantys rinkoje. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo siūlyti 10 Lt nominalo sąskaitos papildymo korteles. Telefono numeris galios vienerius metus. Tai reiškia, jog tiek laiko bus galima priimti skambučius sumokėjus vieną kartą. Mobilieji telefonai, "Tele2" prekybos tinkle taip pat kainuos pigiau. Jų kainos svyruos nuo 550 iki 960 Lt. Be to, perkant mobilųjį telefoną, klientas gauna nemokamų pokalbių už 120 litų. Dar daugiau - iki šių metų pabaigos "Tele2" paslaugos X GSM klientai galės nemokamai naudotis trumpųjų tekstinių pranešimų paslauga (SMS).

Bendrovė "Tele2" paslaugą X GSM teikia 1800 MHz dažniu. Tai yra vadinamasis miesto dažnis. Esminis skirtumas, anot Dariaus Valskio, lyginant su GSM 900MHz dažniu, yra talpesnės bazinės stotys, galinčios aptarnauti didesnį kiekį abonentų. Todėl iki minimumo sumažėja tinklo perkrovimo galimybė.

Pasak Carlo Magnuso Stenbergo, UAB "Tele2" generalinio direktoriaus, per artimiausius 2 metus bendrovė planuoja investuoti apie 100 mln. USD. Būtent per tiek laiko, mano UAB "Tele2" atstovai, mobilusis bendrovės ryšys bus prieinamas visos Lietuvos gyventojams.

Konkurentų tokie "Tele2" pareiškimai negąsdina. "Nemanau, kad mūsų abonentai imtų bėgti pas "Tele2", kiek jis benuleistų kainas, vis dėlto, šioje srityje esama daug nuveikę ir klientams siūlome daug paslaugų, ne tik mobilųjį ryšį", - DELFI.lt sakė Vanda Nekrašienė, telekomunikacijų kompanijos "Omnitel" atstovė ryšiams su visuomene. Anot jos, tikroji revoliucija - tai interneto ir GSM sąjunga, integruotos paslaugos, leidžiančios efektyviau naudotis ir surasti informaciją.

UAB "Tele2" savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1999 gruodžio 14 d. Tada pagal turimos licencijos DCS 1800MHz ryšiui tiekti reikalavimus buvo aktyvuota šiek tiek daugiau nei šimtas abonentų.

"Tele2" veikia Baltijos valstybėse, Skandinavijoje ir kitose Europos šalyse ir siūlo vartotojams mobiliojo bei fiksuoto telefono ryšio taip pat interneto, kabelinės televizijos ir kitas paslaugas. Lietuvoje "Tele2" kol kas teiks tik mobiliojo ryšio paslaugas, tačiau esant poreikiams paslaugų ratas bus išplėstas. Nes, kaip sako Darius Valskys, tam yra visos techninės galimybės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (1)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (7)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

Neturintiems namų – naujas projektas (55)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

Sąžiningi pirkėjai JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių (1)

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.