"Tele 2" pristato naują paslaugą

 (20)
Trečiasis Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius UAB "Tele2" netrukus pradės teikti naujas mobiliojo ryšio paslaugas X GSM.
Ta proga jau nuo šiandien Vilniaus miesto centre ir Senamiestyje iki gegužės 19 d. vyks akcijos ir paradas. Jų metu praeiviai galės paskambinti naujojo mobilaus ryšio telefonais.

Akcijoje dalyvaus pėstieji ir žygeiviai, akcijos dienomis keliausiantys nuo Seimo rūmų iki pat Rūdininkų gatvės. Pasak Dariaus Valskio, UAB "Tele 2" pardavimų vadovo, visame Gedimino prospekte, taip pat Senamiestyje aktoriai ir stilizuoti žmonės - telefonai siūlys visiems norintiems nemokamai pasinaudoti mobiliuoju ryšiu. Akcijos vyks penkias dienas skirtingu metu, skirtingomis gatvėmis.

Gegužės 15 d., pirmadienį, nuo 15 iki 18 valandos sostinės gatvėmis žygiuos šventinis paradas. Jame dalyvaus ir keletas populiariųjų Volkswagen Kafer, vadinamųjų vabalų, taip pat baikeriai.

Bendrovės vadovai tikisi tokiu būdu suintriguoti miestiečius ir pranešti apie būsimą naują paslaugą Lietuvos rinkoje "X GSM".

Kol kas "Tele 2" atstovai apie naujasias paslaugas, jų kainas ir privalumus viešai informacijos neteikia. "Dar neatėjo laikas atskleisti visų kortų. Naujas paslaugas visuotinai pristatysime artimiausiomis savaitėmis. Kol kas galime pasakyti tik tiek, kad jos bus aktualios daugeliui vilniečių, o vėliau ir kitų miestų gyventojams", - sako Darius Valskys.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.