"Švyturys" aludarių garbę gins pasaulio alaus taurės finale

 (3)
Klaipėdos bendrovė "Švyturys", vienintelė Lietuvos ir viena iš keturių Rytų Europos alaus daryklų, dalyvaus Niujorke vykstančiame Pasaulio alaus taurės finaliniame etape.
Iš 1 160 prestižiniame konkurse dalyvavusių alaus rūšių į taurės finalą pateko 145, kurios varžysis dėl apdovanojimų 70-yje kategorijų.

konkursui produkciją pateikė iš viso 365 alaus daryklos iš 37 šalių. "Švyturys" tarptautinei profesionalių aludarių komisijai pateiks dviejų rūšių alų - "Ekstra" ir "Švyturys", penktadienį rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Pasaulio alaus taurę kas dveji metai rengia JAV aludarių asociacija. Šis konkursas dažnai vadinamas alaus olimpiada ir yra vienas labiausiai prestižinių tarptautinių alaus konkursų.

Pasaulio taurės nugalėtojai paaiškės birželio 19 dieną.

Per keturis šių metų mėnesius "Švyturys" pardavė 1,478 mln. dekalitrų alaus ir užėmė 27,6 proc. Lietuvos alaus rinkos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (23)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (65)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.