Subalansuotas "Sodros" biudžetas - muilo burbulas

 (1)
Valstybinio socialinio draudimo fondas "Sodra" prognozuoja, kad šiemet fondo deficitas gali siekti 284 mln. litų.
Pasak "Sodros" direktoriaus pavaduotojos Česlavos Zabulėnienės, šios prognozės gali pasitvirtinti, jei šiandienos situacija nepasikeis, ir jei Seimas nepriims įstatymo pataisų - dėl dirbančių pensininkų, motinystės pašalpos ir kitų.

Pagal Seimo patvirtintą įstatymą, 2000 metais "Sodros" biudžeto pajamos turėtų viršyti išlaidas 28,956 mln. litų.

Šių metų pirmąjį ketvirtį fondas prognozavo 85 mln. litų deficitą. Pagal patikslintus, tačiau negalutinius duomenis, per tris mėnesius "Sodros" deficitas siekė apie 139 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (16)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (90)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (61)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.